Movies
Ratings
219
Free SoloRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
A Fortunate ManRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
RomaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
HungerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- DreamRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5