Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogoRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5