Series
Ratings
29
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5