Movies
Ratings
851
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
NomadRated ★ 3.5- Tri-StarRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0