Movies
Ratings
144- The Perfect Prince Loves Me, the Side Character?! No Cut PremiumRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Endless Summer SyndromeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Young Adult MattersRated ★ 1.0
10DanceRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 5.0