Series
Ratings
17
High KickRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5