Movies
Ratings
17
Billy ElliotRated ★ 5.0
ElizabethtownRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0