Movies
Ratings
799
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5