Movies
Ratings
569
Sweet BeanRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Riverside MukolittaRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5