Movies
Ratings
67
Ben-HurRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5