Series
Ratings
43
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0