Series
Ratings
110
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 0.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Ensemble Stars!Rated ★ 0.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Chibi Devi! Season 1Rated ★ 3.0