Series
Ratings
190
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
BodiesRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5