Movies
Ratings
425
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.5- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 4.0