Movies
Ratings
887
The ShiningRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 1.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
BeatRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 1.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.5
GreaseRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5