Series
Ratings
114
HorimiyaRated ★ 3.0- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Non-rem no MadoRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Gal & DinoRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.0
deleRated ★ 3.0