Movies
Ratings
454
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Trade Your LoveRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 5.0
50 First KissesRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
WindstruckRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0