Movies
Ratings
402
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0