Titles you rated
- Battle of TonguesRated ★ 2.5
Traveler Season 1Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0