Movies
Ratings
533
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The HighwaymenRated ★ 3.0
KlausRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5