Series
Ratings
24
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Love and FortuneRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
No Gain No LoveRated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0