Series
Ratings
76
3 Body ProblemRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Black DogRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Next in FashionRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 2.5
The Witch's DinerRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- Criminal JusticeRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5