Series
Ratings
197- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.5
Twilight of the GodsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 2.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5