Movies
Ratings
647
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 3.0
The InternshipRated ★ 2.0
Back to BurgundyRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
White on WhiteRated ★ 2.5
SingRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
Me and MeRated ★ 3.0
It FollowsRated ★ 2.5
TodayRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.0