Series
Ratings
16
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0