Movies
Ratings
499
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Donkey SkinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.5
On Tour with Pina BauschRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5