Movies
Ratings
20
V for VendettaRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0