Movies
Ratings
602
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Radio DaysRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
A Girl Named AnnRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
The Voices of the SilencedRated ★ 4.5
The Basement SatelliteRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
YakutatazuRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Only Dream ThingsRated ★ 4.0
Sissy-Boy Slap-PartyRated ★ 4.0
American GraffitiRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
My Father's EmailsRated ★ 2.5
Voice OverRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5