Series
Ratings
28
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dead SetRated ★ 3.5
Ash vs Evil Dead Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5