Movies
Ratings
533
Project Hail MaryRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Your Name Engraved HereinRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
My Best Friend's BreakfastRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5- MY SHINee WORLDRated ★ 5.0