Movies
Ratings
55
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0