Movies
Ratings
654
ContactRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Parallel MothersRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
SproutRated ★ 5.0