Series
Ratings
47
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.5
Cooking with BillRated ★ 1.5
Oats StudiosRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5