Movies
Ratings
1473
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Red LightsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Space CowboysRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
GoemonRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 4.0
HopRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
KickboxerRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5