Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Zero DayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0