Series
Ratings
571
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
SignalRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0