Series
Ratings
149
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0- In Your Brilliant SeasonRated ★ 5.0
Go Back LoverRated ★ 3.0
Yummy Yummy YummyRated ★ 3.0- The Village BarberRated ★ 5.0
Flourished PeonyRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Will Love In SpringRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
HappinessRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Falling Into YouRated ★ 3.5