Series
Ratings
35
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
No PrepareRated ★ 3.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 1.5
A-TEENRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0