Series
Ratings
47
The Art of SarahRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5