Series
Ratings
35
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0