Movies
Ratings
335
ReboundRated ★ 4.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
- 函館でさよならRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5