Series
Ratings
29
Dynamite KissRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0