Titles you rated
I-LANDRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 3.5
Baymax!Rated ★ 4.0- The PeakRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
QuizRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Warrior Nun Season 1Rated ★ 2.0