Titles you rated
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The American Barbecue ShowdownRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Little Fires EverywhereRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5