Movies
Ratings
185
Into the StormRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0