Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Real Housewives of Beverly HillsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Real Housewives of Beverly HillsRated ★ 4.0