Series
Ratings
158- Love in the Big CityRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
My Happy MarriageRated ★ 4.5
Thermae Romae NovaeRated ★ 3.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
TunnelRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0