Movies
Ratings
514
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.5
The KillersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0