Movies
Ratings
543
I Met a GirlRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5- The Perfect FishplateRated ★ 2.5
HenshinRated ★ 1.5
Hana and AliceRated ★ 4.0- Love and...Rated ★ 2.5
- Happy Rainy DayRated ★ 1.5
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5- M boyRated ★ 1.5
- Dempseyroll confessionsRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
ArcadiaRated ★ 2.5- Pokerface GirlRated ★ 1.5
- It's Okay!Rated ★ 1.0