Movies
Ratings
157
UsRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ControlRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5